בינה מלאכותית

מגזין שמספר לכם/ן הכל על בינה מלאכותית (AI)

גלו את כל החידושים בעולם ה- AI, הכלים הכי שווים, איך לעשות כסף עם בינה מלאכותית ועוד המון עדכונים וכתבות מעניינות.

  • ChatGPT: היי, אני ChatGPT בעברית

אני חושב ...

רוצים להפוך טקסט לתמונה בלחיצת כפתור? נסו את מייצר תמונות Dell-E בעברית

DALL·E 2023-10-02 11.06.01 - movie screen neon sign 4k 3d, digital art

חושפים את העתיד: מחוללי וידאו בינה מלאכותית שיוצרים סרטונים מציאותיים להפליא

Facebook
Twitter
WhatsApp

בינה מלאכותית (AI) חוללה מהפכה בתעשיות שונות, כולל יצירת וידאו. במאמר זה, אנו מתעמקים בתחום של מחוללי וידאו בינה מלאכותית. נחקור פיתוחים עתידיים ונציג כלים הזמינים כיום. כלים אלו משתמשים בבינה מלאכותית ליצירת סרטונים מדהימים המבוססים על הנחיות משתמש. אז בואו נצלול פנימה!

עולם יצירת וידאו בינה מלאכותית מתפתח במהירות. שני כלים ראויים לציון, ""Make a Video"" של Meta Platforms (חברת האם של פייסבוק) ו""Imagine Video"" של גוגל, חשפו את היכולות שלהם. למרות שעדיין לא נגישים לציבור, הכלים הללו מספקים הצצה אל מה שנמצא באופק.

ה""צור סרטון"" של Meta מאפשר למשתמשים לספק הנחיות ליצירת סרטונים רלוונטיים. בינתיים, ""Imagine Video"" של גוגל מציג קטעים באיכות גבוהה עוד יותר. ממזיגת קפה לספל ועד לצילומי מזל"ט של יוסמיטי, קשה להאמין שהסרטונים האלה נוצרים בינה מלאכותית. בנוסף, Imagine Video מפתיע אותנו בסצנות מדהימות כמו אופניים נוהגים בסירות משוטים ומזל"טים מנווטים בקרבות ספינות פיראטים. בעוד שתאריכי השחרור של הכלים הללו אינם נחשפים, התקדמות הפיתוח שלהם מרמזת על הגעתם הקרובה.

למרות שהכלים שהוזכרו לעיל עדיין לא זמינים, כמה מחוללי טקסט לווידאו בינה מלאכותית יכולים ליצור אנימציות שובות לב. הבה נבחן שתי אפשרויות פופולריות:

1. Kyber.ai: כלי זה מאפשר למשתמשים ליצור ולהנפיש תמונות. משתמשים יכולים ליצור אנימציות על ידי יצירת תמונות או העלאת תמונות משלהם. על ידי בחירת סגנונות שונים, כגון עיבוד תלת מימד או אנימה, הכלי מפעיל הנפשה של התמונות. עם Kyber.ai, אתה יכול להחיות תמונות סטטיות בתוך דקות.

2. D-ID: D-ID לוקח את יצירת וידאו בינה מלאכותית צעד קדימה על ידי מתן אווטרים מדברים. אווטרים אלה יכולים להיות פרזנטורים מציאותיים או אווטרים מותאמים אישית של טקסט לווידאו. משתמשים מתארים את מראה הדמות המועדף עליהם ובוחרים שפה, קול וסגנון. כלי רב תכליתי זה מאפשר למשתמשים ליצור סרטונים מותאמים אישית תוך שניות, מה שהופך אותו לבחירה מועדפת בקרב משתמשים.

בין מחוללי וידאו ה-AI הנוכחיים, אחד בולט בזכות הסרטונים המציאותיים להפליא שלו. באמצעות טכנולוגיית זיוף עמוקה חדשנית, הכלי הזה מאפשר לתאגידים ועסקים ליצור אסטרטגיות שיווק ממוקדות ומותאמות במיוחד. כלי זה אפילו מאפשר למשתמשים לשכפל את עצמם וליצור סרטונים מותאמים אישית לכל לקוח או לקוח.

כלי אחד כזה, ""היה אנושי", מציע תבניות לתרחישים שונים. לדוגמה, ניתן לעצב קמפיינים שיווקיים כדי למקד ללקוחות הזכאים לסכומי הלוואה ספציפיים. לראות סרטון שנוצר על ידי בינה מלאכותית שמיועד במיוחד אליכם עשוי להרגיש מוזר, אבל זה מדגיש את הפוטנציאל של יצירת וידאו בינה מלאכותית.

יצירת וידאו AI מתקדם במהירות, ויוצר הזדמנויות מרגשות עבור תעשיות שונות. מכלים עתידיים כמו ""צור סרטון"" ו""דמיין וידאו"" ועד לכלים נוכחיים כמו Kyber.ai ו-D-ID, AI משנה את ייצור הווידאו. עם זאת, חיוני לשקול חששות אתיים ופרטיות המתעוררים עם טכנולוגיה כזו. העתיד של מחוללי וידאו בינה מלאכותית נראה מבטיח, וזה יהיה מרתק לראות את המשך ההשתלבות שלו בחיי היומיום שלנו".

מייצר תמונות DALL-E

הכנס/י את כתובת האימייל שלך כדי להרשם לשירות

רק שלב אחד ואתם במחולל תמונות