בינה מלאכותית

מגזין שמספר לכם/ן הכל על בינה מלאכותית (AI)

גלו את כל החידושים בעולם ה- AI, הכלים הכי שווים, איך לעשות כסף עם בינה מלאכותית ועוד המון עדכונים וכתבות מעניינות.

  • ChatGPT: היי, אני ChatGPT בעברית

אני חושב ...

רוצים להפוך טקסט לתמונה בלחיצת כפתור? נסו את מייצר תמונות Dell-E בעברית

Os4mnxPvTO4=

אפסוסקופ: הכלי המהפכני שהופך טקסט לסרטונים מדהימים

Facebook
Twitter
WhatsApp

כלי פורץ דרך ליצירת טקסט לווידאו הפך לזמין לאחרונה, ועורר סערה בכל העולם הדיגיטלי. התוצאות שהפיק הכלי הזה היו באמת מרגשות, והציבו סטנדרט חדש למה שטכנולוגיית טקסט לווידאו יכולה להשיג.

פרויקט מחקר מרתק במיוחד המכונה Pano Head מאפשר למשתמשים ליצור ראשי תלת מימד מציאותיים להדהים באמצעות תמונה אחת בלבד. כלי זה ממנף את הכוח של ה-Ganative Adversarial Network (GAN), מנתח ומתמרן את תמונת הקלט כדי לייצר מודלים תלת מימדיים מרשימים.

פיתוח מעורר כבוד נוסף הוא Motion GPT, המתמקד ביצירת תיאורי טקסט מפורטים של תנועות אנושיות על סמך כניסות וידאו. ל-Motion GPT יש אפילו את היכולת ליצור תגובות בשפה טבעית עבור כניסות תנועה ספציפיות.

Zeroscope הוא הסנסציה החדשה בתחום יצירת טקסט לווידאו. בניגוד לכלים קודמים, zeroscope מציעה למשתמשים את ההזדמנות ליצור סרטונים קוהרנטיים יותר ואיכותיים יותר שהם נטולי סימני מים לחלוטין.

יוצרים כבר בדקו את zeroscope והניבו תוצאות מרהיבות. סרטון אחד מציג חתול רובוטי חמוש בלייזרים או רובים, בעוד סרטון אחר לוקח את הצופים לתוך מערכת אקולוגית תת-מימית תוססת.

כדי לגשת אל zeroscope, המשתמשים חייבים להיות סבלניים בשעות השיא בפלטפורמת הפנים המחבקים, שם הכלי זמין בחינם. עם זאת, משתמשים יכולים להאיץ את התהליך על ידי שכפול השטח ושימוש בתצורת חומרה של Nvidia A10 G.

Zeroscope שינתה את תחום יצירת הטקסט לווידאו, ומאפשרת ליוצרים להביא את הרעיונות שלהם לחיים במהירות ובאיכות שאין שני לה. למרות שהזמינות של zeroscope במחשבים אישיים עדיין לא בטוחה, משתמשים יכולים כעת לגשת לכלי יוצא דופן זה בחינם על פנים מחבקות. האפשרויות להפקת סרטונים ייחודיים ושובי לב באמצעות zeroscope נראות אינסופיות.

מייצר תמונות DALL-E

הכנס/י את כתובת האימייל שלך כדי להרשם לשירות

רק שלב אחד ואתם במחולל תמונות