בינה מלאכותית

מגזין שמספר לכם/ן הכל על בינה מלאכותית (AI)

גלו את כל החידושים בעולם ה- AI, הכלים הכי שווים, איך לעשות כסף עם בינה מלאכותית ועוד המון עדכונים וכתבות מעניינות.

  • ChatGPT: היי, אני ChatGPT בעברית

אני חושב ...

רוצים להפוך טקסט לתמונה בלחיצת כפתור? נסו את מייצר תמונות Dell-E בעברית

5bBnpK47tcWMr4VfYmbKXL0Czp2y sVUek=

עשה מהפכה בסרטוני ה- YouTube שלך עם כלי הבינה המלאכותית

Facebook
Twitter
WhatsApp

יש התפתחות חדשה ומלהיבה בעולם יצירת התוכן. צץ כלי בינה מלאכותית פורץ דרך המאפשר למשתמשים להפיק ללא מאמץ סרטוני YouTube באיכות גבוהה על ידי הקלדת הנחיה קצרה. כלי זה יוצר סרטון ערוך במלואו עם קריינות, קטעים , טקסט ומעברים מקצועיים. מה שמייחד אותו הוא היכולת שלו להבין וליישם הוראות בשפה טבעית, מה שמעניק למשתמשים שליטה רבה יותר על תהליך העריכה. והכי חשוב, הכלי הזה ניתן לנסות בחינם.

כדי להתחיל, המשתמשים פשוט צריכים ללחוץ על הלחצן ""צור סרטון בינה מלאכותית"" ולהקליד את ההנחיה שלהם. הם יכולים לספק הוראות ישירות בתיבת ההנחיות או לבחור אפשרות זרימת עבודה ספציפית לקבלת הנחיות מותאמות יותר. לדוגמה, אם משתמשים רוצים ליצור סרטון הסבר של YouTube, הם יכולים לבחור באפשרות זו ולבחור נושא כמו חמשת המקומות המובילים לחיות בהם כנווד דיגיטלי. הם יכולים גם לתת הנחיות יצירתיות על ידי בחירת סוג המוזיקה והקול המתאימים לסגנון הסרטון שלהם.

כלי הבינה המלאכותית עולה על הציפיות על ידי חיפוש באינטרנט אחר מאמרים רלוונטיים לשלוף מידע, הוספת עומק ודיוק לתוכן הסרטון. תוך דקות ספורות, למשתמשים יהיה סרטון שלם מוכן לשימוש. התאמה אישית היא המפתח, כך שמשתמשים יכולים להמשיך לערוך ולהתאים אישית את הסרטון שלהם על ידי שינוי צילומי המניות או הוספת מדיה משלהם. הם יכולים גם לבצע שינויים בסקריפט באמצעות הוראות שפה טבעית.

למרות שהכלי הזה עדיין חדש יחסית ויש לו כמה מגבלות, הוא אידיאלי להתאמת קריינות או ביצוע שינויים בסצנות ספציפיות. לעריכות מתקדמות יותר, קיימת תכונה ניסיונית המאפשרת למשתמשים לייצא את הסרטון לציר זמן לשליטה רבה יותר.

היתרונות של פלטפורמת AI זו מדהימים. הוא מספק משאב רב ערך עבור ערוצי YouTube, ומאפשר ליוצרים להתמקד בתוכן בעוד הכלי דואג להיבטים הטכניים. זה גם מצוין לרעיונות סטוריבורד ומצמצם משמעותית את הזמן והמאמץ הנדרשים ליצירת תוכן מדיה חברתית שובה לב.

לסיכום, כלי הבינה המלאכותית הזה חולל מהפכה בתהליך יצירת התוכן. היכולת שלו ליצור סרטונים ערוכים במלואם עם קלט מינימלי היא מדהימה. ככל שהפלטפורמה מתפתחת, יש לה פוטנציאל לעצב מחדש את אופן יצירת הסרטונים ולסלול את הדרך לעידן חדש של יצירת תוכן.

מייצר תמונות DALL-E

הכנס/י את כתובת האימייל שלך כדי להרשם לשירות

רק שלב אחד ואתם במחולל תמונות