בינה מלאכותית

מגזין שמספר לכם/ן הכל על בינה מלאכותית (AI)

גלו את כל החידושים בעולם ה- AI, הכלים הכי שווים, איך לעשות כסף עם בינה מלאכותית ועוד המון עדכונים וכתבות מעניינות.

  • ChatGPT: היי, אני ChatGPT בעברית

אני חושב ...

רוצים להפוך טקסט לתמונה בלחיצת כפתור? נסו את מייצר תמונות Dell-E בעברית

aA6LhHnKv9My5Kmig=

10 כלי בינה מלאכותית מעוררי מחשבה שיפוצצו לך את המוח וישנו את הדרך שבה אתה יוצר לנצח!

Facebook
Twitter
WhatsApp

הבינה המלאכותית (AI) עשתה צעדים משמעותיים בשנים האחרונות ומחוללת מהפכה בתעשיות בכל התחומים. במאמר זה, נסקור 10 כלי AI מדהימים הזמינים כעת למשתמשים.

Lexicon.art הוא מחולל אמנות בינה מלאכותית שמביא לחיים את התיאורים וההנחיות שלך, ומייצר יצירות אמנות מדהימות וייחודיות תוך שניות בודדות.

Descript.com לוקח את ניצול הבינה המלאכותית לרמה חדשה בכך שהיא מאפשרת למשתמשים לשכפל את קולם וליצור גרסת AI של עצמם. זה פותח אפשרויות לעבודת קריינות ותוכן שמע מותאם אישית.

Newbert.com מסמיך את חובבי המוזיקה ליצור רצועות מוזיקה משלהם באמצעות טכנולוגיית AI. בין אם יש לך ז'אנרים או מצבי רוח ספציפיים בראש, הפלטפורמה הזו מאפשרת לך לייצר יצירות מוזיקה מותאמות אישית ומקוריות.

Uberduck.ai הוא כלי בינה מלאכותית שתוכנן במיוחד עבור חובבי מוזיקת ראפ. משתמשים יכולים להזין מילים ולבחור מתוך מגוון של קולות, כולל ראפרים מפורסמים כמו דרייק ואמינם, המפיקים קולות ראפ ריאליסטיים ואותנטיים שנוצרו על ידי AI.

Nvidia Canvas מאפשר למשתמשים ליצור ציורים ריאליסטיים שנוצרו בינה מלאכותית. בין אם אתה אמן מנוסה או מתחיל, יישום זה מאפשר לך לצייר ישירות על הבד או להשתמש בסגנונות מברשת שונים כדי להחיות את החזון האמנותי שלך.

Replicates.com מציע מגוון כלי AI לשיחזור תמונה. בין אם התמונות שלך דהויות, פגומות או בלויות, אתר זה יכול לנתח ולשחזר אותן, ולהחזיר זיכרונות יקרים.

בינה מלאכותית בצבע גדול חורגת מעבר לשחזור תמונה על ידי הוספת צבעים מדויקים לתמונות בשחור-לבן או לתמונות דהויות, ומחייה את החיוניות והריאליזם שלהן.

Lumalabs.ai מציגה יכולת AI ייחודית שהופכת סרטונים לדגמי תלת מימד מדהימים. על ידי העלאת סרטון, טכנולוגיית הבינה המלאכותית סורקת אובייקטים, צורות וצבעים כדי ליצור מודל תלת מימדי ריאליסטי, המספק אפשרויות אינסופיות ליוצרים ולאנימטורים.

Chat GPT עם תוספי Chrome מציע תוספים כמו "סיכום עם Chat GPT" ו-"AIPrm for Chat GPT", המאפשרים למשתמשים לסכם בקלות סרטונים וליצור תבניות מיידיות ליצירת מאמרים, לייעל את יצירת התוכן.

Super Meme.ai הוא כלי בינה מלאכותית שיוצר ממים המבוססים על הנחיות או כיתובים, ומציע מגוון רחב של אפשרויות וטקסט הניתן להתאמה אישית ליצירת ממים אינסופית.

Kyber.ai מאפשר למשתמשים להפוך תמונות לסרטוני AI אלגנטיים על ידי מתן תמונה והנחיות ספציפיות. כלי זה פותח אפשרויות יצירתיות עבור יוצרי תוכן וחובבי וידאו.

לסיכום, בינה מלאכותית מתקדמת במהירות ומחוללת מהפכה בתעשיות בדרכים יוצאות דופן. מהפקת יצירות אמנות מעוררות כבוד ועד יצירת קולות ראפ ריאליסטיים, כלי AI מציעים הזדמנויות בלתי מוגבלות ליצירתיות. חקור את 10 הכלים האלה בינה מלאכותית ואמץ את האפשרויות המרגשות של העולם המונע בינה מלאכותית.

מייצר תמונות DALL-E

הכנס/י את כתובת האימייל שלך כדי להרשם לשירות

רק שלב אחד ואתם במחולל תמונות