ChatGPT בעברית

בינה מלאכותית

מגזין שמספר לכם/ן הכל על בינה מלאכותית (AI)

גלו את כל החידושים בעולם ה- AI, הכלים הכי שווים, איך לעשות כסף עם בינה מלאכותית ועוד המון עדכונים וכתבות מעניינות.

רוצים להפוך טקסט לתמונה בלחיצת כפתור? נסו את מייצר תמונות Dell-E בעברית

כיצד להשתמש ב-ChatGPT מדריך קצר למתחילים

כיצד להשתמש ב-ChatGPT מדריך קצר למתחילים

Facebook
Twitter
WhatsApp

ברוכים הבאים לשחר של עידן חדש, שבו בינה מלאכותית (AI) מחוללת מהפכה באופן שבו אנו מתקשרים עם טכנולוגיה. בלב החידוש הזה הוא ChatGPT, הצ'טבוט החדיש של בינה מלאכותית מבית OpenAI. יישום חדשני זה של טכנולוגיית AI מאפשר לך ליצור טקסט שיחה בתגובה לשאילתות שונות – הוא יכול אפילו לסייע במשימות קידוד! מאמר זה מוקדש כדי להדריך אותך כיצד להשתמש ב-ChatGPT בתהליך של הקמת חשבון וחקירת הממשקים השונים של ChatGPT.

כפי שזה נראה כרגע, השימוש בצ'טבוט הבינה מלאכותית הוא בחינם לחלוטין. עם זאת, כל בקשה שתגיש לשירות כרוכה בעלות, בערך בסביבות 2 עד 4 סנט לכל בקשה. בעתיד הנראה לעין, פירוש הדבר עשוי להיות מעבר לשירות בתשלום. עם זאת, לעת עתה, יש לך הזדמנות לרתום את הכוח של הטכנולוגיה המהפכנית הזו לחלוטין ללא תשלום.

איך מתחילים להשתמש עם צ׳אט GPT

תחילת העבודה עם ChatGPT היא פשוטה. הפעל את דפדפן האינטרנט שלך ונווט אל chat.openai.com – לחלופין, תוכל להשתמש בקישור הישיר המופיע בתיאור למטה. כדי לקבל גישה לשירות, תצטרך ליצור חשבון עם OpenAI, הארגון האחראי על היצירה והתחזוקה של ChatGPT. לחץ על 'הירשם' ומלא את השדות הנדרשים עם האימייל שלך וסיסמה לבחירתך. לאחר אימות הדוא"ל ומספר הטלפון המשויך, אתה מוכן לצלול לעולם של שיחות משופרות בינה מלאכותית.

עם הכניסה ל-chat.openai.com, תיתקל בממשק הבסיסי של ChatGPT. פריסה ידידותית זו נועדה לאפשר לך להתחיל לשאול שאלות מיד. עם זאת, אם אתה מחפש חוויה אישית יותר, OpenAI מספקת נקודת גישה נוספת: מגרש המשחקים, אליו ניתן לגשת דרך beta.openai.com/playground.

מגרש המשחקים מספק לך מגוון רחב יותר של אפשרויות התאמה אישית. כאן, יש לך את הכוח לבחור את מודל הבינה המלאכותית שאליו מופנות השאילתות שלך. בעוד ש-DaVinci 003 הוא העדכני והמשוכלל ביותר, דגמים אחרים זמינים לחקירה, ומציעים תובנות ייחודיות לגבי הטכנולוגיה העומדת בבסיסה. לעתים קרובות יותר, DaVinci תהיה הבחירה האידיאלית, אבל התנסות עם אפשרויות אחרות עשויה להיות מסקרן.

במגרש המשחקים, למשתמשים יש את היכולת לשלוט באורך התווים המרבי של תגובות שנוצרו. זה מוכיח שימושי להפליא כאשר מחפשים ליצור גופי טקסט גדולים יותר, כמו מאמר בן 2000 מילים על בינה מלאכותית. אתה יכול פשוט להוציא את הפקודה, והרי, ה-AI יפיק את החיבור.

תכונה בולטת של מגרש המשחקים היא היכולת לטעון הגדרות קבועות מראש. קביעות מוגדרות מראש אלו משמשות כנקודות התחלה מצוינות לחקר סוגים שונים של שיחות וללמוד יותר על אופן השימוש והעבודה ב-ChatGPT, כיצד להשתמש ב-ChatGPT. להשראה נוספת, נווט אל beta.openai.com/examples, שם תוכל לגלות מגוון רחב עוד יותר של דוגמאות יישומים, כולל יצירתיות כמו הפיכת כותרות סרטים לאמוג'י.

עולם הצ'טבוטים של AI הוא עצום, והמדריך הזה הוא רק קצה הקרחון. יש שפע של יישומים פוטנציאליים עבור ChatGPT, ואנו מקווים שהמאמר הזה עורר את הסקרנות שלך וצייד אותך בכלים הדרושים כדי להתחיל לחקור את תחום הטכנולוגיה המרתק הזה. חקר שמח!

More Interesting things:

מייצר תמונות DALL-E

הכנס/י את כתובת האימייל שלך כדי להרשם לשירות

רק שלב אחד ואתם במחולל תמונות

דילוג לתוכן